logo
+90 338 716 39 40

Yazılım

Yazılım Güncelleme

Yazılımlarda zaman zaman hatalar veya eksiklikler keşfedilir. Bilgisayar sistemlerini dışarıdan gelecek saldırılara (virüs ya da hacker) açık hale getiren bu zaaflara güvenlik açıklığı denir ve ancak yazılımlar güncellenerek kapatılabilir.

Yayınlanan güncellemelerin sürekli takip edilmesi ve bilgisayarlarınıza gerekli kurulumların hızla yapılması gerekir.

Mikro Muhasebe Programı

Mikro yazılım ürünleri işletmelerin ihtiyaçlarına göre seri paketler tasarlamaıştır. Bu kapsamda Mikro Muhasebe Programı seçimleri buna göre tespit edilip satın alınır. Güvenli ve sağlıklı bir seçim yapmak için yetkililerden bilgi almak yerinde olacaktır. Aksi takdirde yanlış alınan Mikro Muhasebe Programı işinize yaramayacaktır. Yenilemeniz veya farklı bir versiyona geçmeniz gerekecektir. Doğru bilgi almak için bizimle iletişim kurarak Mikro Muhasebe Programı hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. En uygun seçimi bizimle birlikte karar vererek seçebilirsiniz.

Türk Telekom Çözüm Ortaklığı

Çözüm Ortaklığı Uygulamasında, Çözüm Ortağı Firmalar ve bu firmaların bayileri ADSL satış ve servis noktası olarak abone kaydı, son kullanıcıya kurulum ve servis desteği vereceklerdir. ADSL satış ve servis desteği süreçlerini kısaltarak ve özellikle son kullanıcı tarafında müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan Çözüm Ortaklığı uygulaması ve bayisi olarak TÜRK TELEKOM ADSL Çözüm Ortağı Er-Bil Bilgisayar...

Türk Telekom yeni uygulamasıyla ADSL Hizmetlerinden daha fazla verim almak amacıyla Çözüm Ortaklarıyla son kullanıcıya daha hızlı ve daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

Bu uygulama kapsamında  Er-Bil Bilgisayar sizlere bu hizmeti verebilecek güçlü bir kuruluş. Er-Bil Bilgisayar Kurumlara ve Ev kullanıcılarına değişik ADSL Çözümleri sunuyor.

Sayfa : Yazılım Yazdır